Pivnice

V prostorách bývalých humen provozujeme pivnici s celkovou kapacitou 130 osob, z toho oddělený salónek pojme až 40 hostů. Zakládáme si na tom, abychom v naší pivnici nabízeli  co nejvíce kvalitních regionálních produktů. Kromě našeho piva nabízíme také studenou kuchyni formou uzenin ze ZOD Mrákov a nakládaných sýrů od Čendovy uzeniny. Pokud Vás přepadne chuť na něco ostřejšího, vychutnáte si u nás výborné giny a rumy od Libora Zbojana z Hostouně a pálenky z jihočeského rodinného lihovaru Anton Kappl. Ze sadů od Přimdy jsme pro Vás přivezli Kolowratovy limonády a cidery.

Na zdraví!

Otevírací doba

Pondělí
Úterý – čtvrtek
Pátek – sobota 
Neděle

Zavřeno
14:00 – 22:00
14:00 – 24:00
14:00 – 22:00

Pivo

Čepujeme pro vás perfektně ošetřené, prvotřídní pivo z tanku. Spodně kvašená piva čepujeme na tzv. hladinku, pivo je načepováné na jeden zátah s vysokou vrstvou krémové pěny. Piva typu ALE naopak čepujeme s co nejnižší vrstvou pěny, tak jak je to zvykem v anglosaských zemích.

Na čepu najdete vždy piva Domažlická 10 a Domažlická 12.

Soukromé a firemní akce

Plánujete svatbu, rodinnou oslavu, teambuilding, firemní akci či školení? Spojte se s námi, rádi s Vámi Vaše plány probereme a sestavíme nabídku na míru. K dispozici jsou prostory pivnice a salónku s širokoúhlou televizí nebo dataprojektorem. Můžete si u nás objednat prohlídku pivovaru s odborným výkladem a degustací nebo školou čepování. Dále nabízíme dárkové balíčky s našimi produkty s možností potisknutí etiket logem Vaší firmy.

Možnosti ubytování

Plánujete nás navštívit v rámci výletu na Chodsko? Domažlice a okolí jsou skvělá možnost, kam se ve volných chvílích vydat. Ubytovat se můžeze přímo v hájenkách domažlických lesů chata Zelenov chata Malinovka . Několik dalších tipů na ubytování ve městě a okolí v různých cemových kategoriích najdete také například zde.

Jídelní a nápojový lístek

V pivnici vám k jídlu nabídneme kvalitní studenou kuchyni. Naše uzeniny pocházejí od regionálního dodavatele – ZOD Mrákov.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.