Městský pivovar DOMAŽLICE

PIVNICE

V prostorách bývalých humen jsme zřídili pivnici s kapacitou 100 osob, oddělený salónek pojme 40 hostů. Kromě našeho piva nabízíme také studenou kuchyni a výborné pálenky z jihočeského rodinného lihovaru Anton Kappl.

Otevírací doba

Neděle – Pondělí: Zavřeno
Úterý- Čtvrtek: 14:00 – 22:00
Pátek – Sobota: 14:00 – 00:00

Rezervace

Jídelní a nápojový lístek

V pivnici vám k jídlu nabídneme kvalitní studenou kuchyni. Naše uzeniny pocházejí od regionálního dodavatele – ZOD Mrákov.

Pivo

Čepujeme pro vás perfektně ošetřené, prvotřídní pivo z tanku. Spodně kvašená piva čepujeme na tzv. hladinku, pivo je načepováné na jeden zátah s vysokou vrstvou krémové pěny. Piva typu ALE naopak čepujeme s co nejnižší vrstvou pěny, tak jak je to zvykem v anglosaských zemích.

Na čepu najdete vždy piva Domažlická 10 a Domažlická 12.

Svatební akce

Plánujete svatbu, rodinnou oslavu či firemní akci? Spojte se s námi, rádi s Vámi Vaše plány probereme a sestavíme nabídku na míru. K dispozici jsou prostory pivnice a salónku, prohlídka pivovaru s odborným výkladem a školou čepování, degustace nebo třeba dárkové balíčky s našimi produkty.

Možnosti ubytování

Plánujete nás navštívit v rámci výletu na Chodsko? Domažlice a okolí jsou skvělá možnost, kam se ve volných chvílích vydat. Ubytovat se můžeze přímo v hájenkách domažlických lesů chata Zelenov a chata Malinovka . Několik dalších tipů na ubytování ve městě a okolí v různých cemových kategoriích najdete také například zde.