Městský pivovar DOMAŽLICE

PROHLÍDKY PIVOVARU

Nabízíme pro skupiny od 4 osob na objednávku (minimálně 4 dny předem) v češtině, angličtině a v němčině. Délka komentované prohlídky je zhruba 60 minut, cena 100 Kč/osobu bez degustace nebo 150 Kč s degustací. Trasa je kompletně bezbariérová. Prohlídky objednávejte na emailu pivovar@pivovardomazlice.cz nebo přes kontaktní formulář v sekci Kontakty.

Kulturní centrum - Pivovar Domažlice

V prostorách zrekonstruovaného hvozdu domažlického pivovaru vzniklo multifunkční Kulturní centrum – Pivovar Domažlice. Na několika podlažích je tu k nalezení městská knihovna a vzdělávací centrum, komunitní centrum s tanečním sálem a galerie. Hvozd je vlastně jediná místnost přes celou výšku budovy, ve které vznikla vertikální galerie, kde na čtyřech podlažích najdete nyní expozici o pivovarnictví na Domažlicku, to vše v netradičně řešených prostorách s prosklenými lávkami.

Na konci roku 2020 se pro návštěvníky otevře v suterénu menší expozice o řemeslech a sklářství v Českém lese a v podkroví interaktivní výstava „Pozor hranice! Historie hrou“, věnovaná partnerským městům Domažlice a Furth im Wald.